przystanek centrum

blisko Boga | 01.11.2014

zwykła sobota  na przystanku centrum

kolejna zwykła sobota, a przecież tak niezwykła za każdym razem. ta niezwykłość jest tylko z jednego powodu. tym powodem jest Jezus, który jest najważniejszy na tym miejscu.

chcemy poznawać Jezusa coraz bardziej, szukając z Nim społeczności i relacji, ale szukamy Go też w naszych bibliach, bo tam się nam objawił i pokazał nam jaki jest naprawdę nasz Bóg - On jest Miłością!

chcemy poznawać Jezusa coraz bardziej, szukając z Nim społeczności i relacji, ale szukamy Go też w naszych bibliach, bo tam się nam objawił i pokazał nam jaki jest naprawdę nasz Bóg - On jest Miłością!

czasem aż trudno zrozumieć i uwierzyć, że tan sam Jezus, o którym czytamy w naszych bibliach, nie jest tylko postacią historyczną, ale żywym Bogiem, który nadal jest obecny pośród nas i nadal działa w naszym życiu, tak jak wtedy, kiedy był na ziemi. to dla Niego spotykamy się kilka razy w tygodniu, a zwłaszcza w sobotę, bo im bardziej Go poznajemy, tym bardziej On nas zadziwia.

nie może zabraknąć najmłodszych

dzieci oczywiście mają swoje zajęcia

dla naszych dzieci to też jest zwykła sobota, a jednak niezwykła, bo nie wyobrażają sobie, aby zostać w domu i nie przyjść na przystanek tam, gdzie mają swoje królestwo, w którym czują się naprawdę dobrze. jest tam nauka i profesjonalne zajęcia, na których dowiadują się, że Jezus kocha ich ponad wszystko i że to właśnie dla nich przygotował Królestwo Boże i wszystkie skarby, które się w nim znajdują.

nie tylko zajęcia i nauka wypełnia ich czas. to również zabawa, śmiech i wypoczynek.

nawet te najmłodsze dzieci wiedzą, gdzie jest dobra zabawa, zaciągając swoich opiekunów do magicznego pokoiku.

zwykła sobota na przystanku centrum jest zawsze niezwykła. przyjdźcie przeżyć to z nami i Panem Bogiem. 

ta niezwykłość przenika nas podczas uwielbienia, które zawsze rozpoczynamy o godzinie 11.00. to właśnie wtedy wywyższamy naszego Boga tym, co każdy z nas ma w sercu - muzyką, śpiewem, modlitwą, wymianą doświadczeń z codziennej wędrówki z Jezusem. a potem otrzymujemy porcję duchowego pokarmu, którym jest nauczanie. w tym czasie Duch Święty przenika nas, dając tak często namacalne dowody Swojej obecności. 

mikrofon jest dla każdego... by wielbić, prosić i dziękować Panu.

Jego słowo nas prowadzi...

 

ZAPRASZAMY

w każdą sobotę o g.11:00