Back to All Events

weekend na przystanku centrum | 27-28.03.2015


zapraszamy na kolejny weekend na przystanku centrum. tym razem naszym gościem i mówcą będzie łukasz kupczyński, jeden z przywódców chrześcijańskiej wspólnoty górna izba. wierzymy, że to będą wyjątkowe spotkania z wyjątkowym słowem. dołącz do nas!

 


moje życie z Bogiem rozpoczęło się dwadzieścia kilka lat temu. od tamtego czasu nieustannie wzrasta we mnie miłość do Jezusa i nieugaszone pragnienie poznania Go jeszcze bardziej. chcę doświadczać Jego obecności i płonąć taką zazdrością o Niego w moim życiu, jaką On płonie myśląc o mnie. chcę pielęgnować przed Bogiem szczere, czyste, bezgranicznie wierzące serce dziecka i być tym, który roznosi woń Jego Królestwa innym. nie wstydzę się Jezusa. nie ma dla mnie innego życia.
na przystanku centrum będę mówił o byciu 'naturalnie nadnaturalnym' z naciskiem na uzdrawianie chorych, które jest naszą normalną powinnością. to jest temat, w którym poruszam się naturalnie, w którym mogę mówić z własnego doświadczenia. dzięki temu, to co będę mówił będzie dalekie od suchej teorii. 

zapraszam

łukasz kupczyński

Earlier Event: February 28
koncert głyk p.i.k. trio
Later Event: March 29
dzieciaki i My