Back to All Events

koncert głyk p.i.k. trio

z a p r a s z a m y    n a

koncert na przystanku kultura

GŁYK P.I.K. TRIO

sobota 28.02.2015

godz.19:00

 

to będzie wieczór pełen muzycznych wrażeń, niesamowitych brzmień, dobrego smaku i dużej energii - takie właśnie jest GŁYK P.I.K. TRIO, czyli patryk, irek i kinga głyk, instrumentaliści o nie zwykłej wrażliwości muzycznej. 

artyści sami mówią o sobie, że są projektem niepowtarzalnym, rodzinnym i porywającym.

w 2009 roku na jednej scenie stanęli – irek (ojciec), patryk (syn) i kinga (córka). od tego czasu wybuchowa mieszanka rodzinnego talentu pisze kolejne rozdziały przygód tej trójki w bajkowym świecie dźwięków wibrafonu, perkusji i basu. połączenie takiego instrumentarium tworzy niepowtarzalne brzmienie, a energia i radość ze wspólnego, rodzinnego muzykowania zostawiają  słuchaczom niezapomniane wrażenia słuchaczom. w 2013 roku trio nagrało swój pierwszy studyjny album, „Released at Last”. wydaną we wrześniu 2013 roku płytę wyprodukował wybitny pianista, aranżer i kompozytor, Joachim Mencel.

 

na przystanku kultura już raz mogliśmy gościć irka, kiedy razem z mateO zagrał na perkusji i "rozniósł" przystanek przekazując wiele pozytywnych doznań. dlatego jesteśmy pewni, że i tym razem będzie po prostu pięknie.


bilety 10 zł

elektroniczna rezerwacja biletów na adres kontakt@przystanekniebo.pl

ograniczona ilość miejsc - 55 os.

odbiór biletów w dzień koncertu od godz. 18:00

koncert odbędzie się w siedzibie przystanku niebo - ul. wyszyńskiego 26U/1 szczecin

 

do   zobaczenia

Earlier Event: February 22
a... (psik) na zdrowie!