Filtering by: przystanek kultura

Oct
14
7:00 PM19:00

michał król na przystanku - koncert

tak jest! 

przed nami kolejny koncert na przystanku niebo w konwencji przystanku kultura, gdzie spotykamy się z muzyką, teatrem ... i kto wie co jeszcze przed nami. 

tym razem będzie z nami michał król z zespołem. na naszej kameralnej scenie aż 5 profesjonalnych muzyków, czyli dużo muzyki i mocnego przekazu. 

zapraszamy! bilety już w sprzedaży. 

a tak sam o sobie pisze ... "Michał Król to 24-letni kompozytor, producent, wokalista i gitarzysta. Komponuje od 15-ego roku życia. W 2011 roku przebywał w Australii, stykając się na co dzień ze świeżym brzmieniem zachodniej muzyki uwielbienia, inspirując się takimi zespołami jak Hillsong United czy Planetshakers. Zdobył Certificate IV of Ministry w Hillsong International Leadership College na kierunku “Muzyka Uwielbienia”.

W 2013 roku Michał wydał swój debiutancki album “Twój Majestat”, którego tytułowa piosenka gościła wysoko na listach przebojów Radia Maryja przez wiele tygodni. Obecnie utwory Michała goszczą na antenach większości chrześcijańskich rozgłośni radiowych w Polsce, a teledysk „Przemienieni, by przemieniać” jest emitowany w TV Trwam.

Promując swoją płytę, Michał z zespołem przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, grając między innymi na tak prestiżowych eventach jak SLOT Art Festival w Lubiążu, konferencja Exodus w Gdańsku, 28 Franciszkańskie Spotkania Młodzieży w Kalwarii Pacławskiej czy Diecezjalne Spotkanie Młodych w Skrzatuszu. Miał też dwie trasy koncertowe w styczniu i kwietniu 2014 roku.

Michał jest producentem w studiu nagrań Kingdom Audio, gdzie realizuje też swoje płyty.

Jego najnowszy album, który ukazał się 8 lipca tego roku, nosi tytuł „Bohater Nieba” i jest owocem prawie rocznej pracy muzyka nad nowymi brzmieniami, aranżacjami i tekstami. Album dostępny jest do kupienia na koncertach oraz przez stronę internetową.

Prywatnie: wraz z żoną Melanią od zeszłego roku mieszkają na Kaszubach."

View Event →
Feb
19
8:00 PM20:00

koncert FISHECLECTIC na przystanku niebo

zapraszamy na koncert zespołu FISHECLECTIC na przystanku niebo

19.02.2016 g.20:00

cena biletu - 15 zł
z powodu ograniczonej ilości miejsc w lokalu obowiązuje elektroniczna rezerwacja biletów, która odbywa się pod adresem kontakt@przystanekniebo.pl

koncert odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia przystanek niebo
przy ul. wyszyńskiego 26U/1, szczecin

z a p r a s z a m y

View Event →
Nov
7
8:00 PM20:00

natalia niemen kameralna - koncert

z ogromną radością! tak tak, to prawda! natalia niemen i paweł bzim zarecki na przystanku niebo!

siódmy dzień listopada tego roku zatrzęsie kamienicą przy ulicy wyszyńskiego, gdzie mieści się przystanek niebo. na kolejnym spotkaniu z cyklu przystanek kultura spotkamy się na koncercie "natalia niemen kameralna". głosu natalii nie da się opisać, po prostu trzeba go usłyszeć. zabrzmi też pod jej palcami altówka, a dopełnieniem całości będzie genialny pianista paweł bzim zarecki. 

natalia na swojej stronie fb pisze o sobie tak:

natalia niemen to piosenkarka, autorka muzyki i tekstów.
z muzyką związana jest od najmłodszych lat. jest absolwentką warszawskiej szkoły muzycznej II stopnia im. karola szymanowskiego w klasie altówki. od ponad dekady współpracuje z zespołami new life’m i tgd. zarówno w tworzeniu muzyki, jak i w wyrazie wokalnym artystka inspiruje się starym rhytm’n’bluesem, rock’n’rollem, ekspresją pieśniarzy flamenco, ale także chorałem gregoriańskim i muzyką cerkiewną.
osobowość i głos artystki należą do jednych z najbardziej charakterystycznych i nietuzinkowych dzisiejszej muzyki polskiej.

muzyka na najwyższym poziomie i niecodzienny przekaz. to wszystko na wyciągnięcie ręki w kameralnym wydaniu.

Z A P R A S Z A M Y

przystanek niebo

 

standardowo zapraszamy do elektronicznej rezerwacji biletów (20pln) pod adresem: 

kontakt@przystanekniebo.pl  

View Event →
Jun
19
8:00 AM08:00

koncert ani świątczak

z przyjemnością informujemy,

że kolejne wydarzenie kulturalne na przystanku kultura tuż, tuż. 

tym razem na naszej kameralnej przystankowej scenie będziemy gościć

anię świątczak z zespołem

muzyka którą przywiozą do szczecina będzie prawdziwa i pełna treści.

co to znaczy? przyjdź i się przekonaj :) 

 

____________________________________________

rezerwacje biletów standardowo na kontakt@przystanekniebo.pl 
liczba biletów ograniczona

koncert w siedzibie przystanku niebo ul. wyszyńskiego 26U/1, szczecin

piątek 19.06.2015 g.20:00

 

Z A P R A S Z A M Y

View Event →
Feb
28
7:00 PM19:00

koncert głyk p.i.k. trio

z a p r a s z a m y    n a

koncert na przystanku kultura

GŁYK P.I.K. TRIO

sobota 28.02.2015

godz.19:00

 

to będzie wieczór pełen muzycznych wrażeń, niesamowitych brzmień, dobrego smaku i dużej energii - takie właśnie jest GŁYK P.I.K. TRIO, czyli patryk, irek i kinga głyk, instrumentaliści o nie zwykłej wrażliwości muzycznej. 

artyści sami mówią o sobie, że są projektem niepowtarzalnym, rodzinnym i porywającym.

w 2009 roku na jednej scenie stanęli – irek (ojciec), patryk (syn) i kinga (córka). od tego czasu wybuchowa mieszanka rodzinnego talentu pisze kolejne rozdziały przygód tej trójki w bajkowym świecie dźwięków wibrafonu, perkusji i basu. połączenie takiego instrumentarium tworzy niepowtarzalne brzmienie, a energia i radość ze wspólnego, rodzinnego muzykowania zostawiają  słuchaczom niezapomniane wrażenia słuchaczom. w 2013 roku trio nagrało swój pierwszy studyjny album, „Released at Last”. wydaną we wrześniu 2013 roku płytę wyprodukował wybitny pianista, aranżer i kompozytor, Joachim Mencel.

 

na przystanku kultura już raz mogliśmy gościć irka, kiedy razem z mateO zagrał na perkusji i "rozniósł" przystanek przekazując wiele pozytywnych doznań. dlatego jesteśmy pewni, że i tym razem będzie po prostu pięknie.


bilety 10 zł

elektroniczna rezerwacja biletów na adres kontakt@przystanekniebo.pl

ograniczona ilość miejsc - 55 os.

odbiór biletów w dzień koncertu od godz. 18:00

koncert odbędzie się w siedzibie przystanku niebo - ul. wyszyńskiego 26U/1 szczecin

 

do   zobaczenia

View Event →
Nov
15
7:00 PM19:00

kameralny koncert tomasza żółtko

zapraszamy na kolejny koncert na przystanek kultura. tym razem będzie to jedna z najbardziej barwnych i niekonwencjonalnych postaci współczesnej piosenki autorskiej,

tomek żółtko. 

15 listopada 2014 (sobota) godz. 19:00 

w siedzibie przystanku niebo przy ul. wyszyńskiego 26U/1 w szczecinie, 


tomek jest nie tylko muzykiem, ale również kompozytorem, poetą i publicystą. wiele z jego piosenek zmusza do refleksji, głębszego spojrzenia na siebie i otaczającą nas rzeczywistość. niektóre piosenki jak „Bóg kocha chorych na aids” wywołały fale oburzenia i protestów. największy jednak rozgłos przyniósł mu album „klatka skandalu”. pochodząca z tego albumu piosenka „kochaj mnie i dotykaj” przez blisko 30 tygodni gościła w gorącej dziesiątce muzycznej jedynki, stając się ogólnopolskim przebojem emitowanym na antenie większości polskich stacji radiowych.

podczas koncertu na przystanku kultura obiecujemy państwu wielu wzruszeń i ciepłych doznań, ale też głębokiej refleksji nad życiem. tomek nie tylko pięknie i niepowtarzalnie wykonuje swoje utwory, ale też dzieli się swoją historią, przeżyciami i doświadczeniami, opowiadając to w niepowtarzalny i charakterystyczny dla siebie sposób, a w centrum tego wszystkiego jest zawsze Bóg. będziesz miał też okazję usłyszeć fragmenty poezji z jego tomików.

tomek mówi o sobie „samotny wilk”, pragnąc w swojej muzyce i poezji wykrzyczeć to, o czym współczesny świat zapomniał, że prawdziwą wartością jest miłość. Kiedy wejdziesz na jego stronę internetową, to na głównej stronie umieścił próbkę swojej poezji, niejako motto swojej walki ze znieczulicą. niech ten fragment będzie swoistym zachęceniem, aby przyjść na koncert i posłuchać, co nam chce powiedzieć „samotny wilk”.

To pewnie taka

narodowa nasza skaza

- a może poczucie nieznaczenia…?

że jeśli już

to w y ł ą c  z n i e  do ostatniej krwi

i w trąby dąć

i walić w dzwony…

Patosem świętym w twarz pogańską

…rzygnąć…

 

Tylko nasze dzieci coraz dziksze

z deficytu rozmawiania

przytulenia…

p o w s z e d n i e g o !


KONCERT BILETOWANY

cena biletu - 10pln

obowiązuje rezerwacja biletów na adres mailowy, organizatora koncertu stowarzyszenia przystanek niebo : kontakt@przystanekniebo.pl

odbiór biletów następuje w dniu koncertu od godz.18:00 w siedzibie przystanku niebo przy ul. wyszyńskiego 26U/1 szczecin.

 

View Event →