Back to All Events

michał król na przystanku - koncert

tak jest! 

przed nami kolejny koncert na przystanku niebo w konwencji przystanku kultura, gdzie spotykamy się z muzyką, teatrem ... i kto wie co jeszcze przed nami. 

tym razem będzie z nami michał król z zespołem. na naszej kameralnej scenie aż 5 profesjonalnych muzyków, czyli dużo muzyki i mocnego przekazu. 

zapraszamy! bilety już w sprzedaży. 

a tak sam o sobie pisze ... "Michał Król to 24-letni kompozytor, producent, wokalista i gitarzysta. Komponuje od 15-ego roku życia. W 2011 roku przebywał w Australii, stykając się na co dzień ze świeżym brzmieniem zachodniej muzyki uwielbienia, inspirując się takimi zespołami jak Hillsong United czy Planetshakers. Zdobył Certificate IV of Ministry w Hillsong International Leadership College na kierunku “Muzyka Uwielbienia”.

W 2013 roku Michał wydał swój debiutancki album “Twój Majestat”, którego tytułowa piosenka gościła wysoko na listach przebojów Radia Maryja przez wiele tygodni. Obecnie utwory Michała goszczą na antenach większości chrześcijańskich rozgłośni radiowych w Polsce, a teledysk „Przemienieni, by przemieniać” jest emitowany w TV Trwam.

Promując swoją płytę, Michał z zespołem przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, grając między innymi na tak prestiżowych eventach jak SLOT Art Festival w Lubiążu, konferencja Exodus w Gdańsku, 28 Franciszkańskie Spotkania Młodzieży w Kalwarii Pacławskiej czy Diecezjalne Spotkanie Młodych w Skrzatuszu. Miał też dwie trasy koncertowe w styczniu i kwietniu 2014 roku.

Michał jest producentem w studiu nagrań Kingdom Audio, gdzie realizuje też swoje płyty.

Jego najnowszy album, który ukazał się 8 lipca tego roku, nosi tytuł „Bohater Nieba” i jest owocem prawie rocznej pracy muzyka nad nowymi brzmieniami, aranżacjami i tekstami. Album dostępny jest do kupienia na koncertach oraz przez stronę internetową.

Prywatnie: wraz z żoną Melanią od zeszłego roku mieszkają na Kaszubach."

Earlier Event: October 8
chrzest na przystanku
Later Event: October 15
chrzest na przystanku