przystanek niebo, to stowarzyszenie. oficjalnie założone 16 kwietnia 2014 roku. celem stowarzyszenia jest działalność publiczna na rzecz poprawy warunków życia społeczności lokalnej miasta szczecin i jego okolic oraz ich rozwoju. o szczegółowych celach stowarzyszenia i sposobach ich realizacji można przeczytać w naszym statucie

kim jesteśmy? nie ma krótkiej odpowiedzi…

najkrócej jak się da, to „zwykli ludzie, połączeni niezwykłą wizją, dokonujący niezwykłych rzeczy”.
tak wiemy, to nadal niewiele wyjaśnia. działamy na rzecz lokalnej społeczności promując rodzinny i zdrowy styl życia. przystanek niebo, to miejsce kameleon. dzisiaj jest salą koncertową, jutro szkołą. taką elastyczność zapewnia wielofunkcyjny lokal z dużą salą, profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, zapleczem kuchennym, czy pomieszczeniem dla dzieci. w zależności od chwili nabiera różnych kolorów. zapewnia narzędzia i finanse, ale bezsprzecznie nieocenionym atutem stowarzyszenia są ludzie, którzy je reprezentują.

dzień 12.12.2012 traktujemy jako nieoficjalny początek naszej działalności. od tamtego czasu wcieliliśmy w życie kilka inicjatyw. dziś dzielimy/nazywamy je tak:

przystanek kultura, to koncerty, spektakle, warsztaty, czyli szeroko rozumiane wydarzenia kulturalne. dla odmiany na przystanku kobiet piękniejsza część ludzkości spotykała się by rozumieć bez słów. jak patrzymy w przyszłość, to wiemy, że ktoś będzie musiał przejąć przystanek niebo... dlatego inwestujemy najbardziej w przystanek dzieci. to one są najlepszym z możliwych testów i gdy pytają, "czy jedziemy dzisiaj na przystanek?", wiemy, że jest dobrze. niecodziennym kolorem przystanku niebo jest przystanek centrum łączący ludzi, dla których Bóg ma znaczenie. w końcu społeczność, bo to ona jest jednym z ważniejszych kół napędowych. dlatego zdarza nam się w konwencji przystanku bliskość spotykać na pikniku w parku, pójść do kina, czy naprawić cieknącą rurę na przystanku niebo.

chcesz niecodzienności? zapraszamy!

możesz być na bierząco z działalnością przystanku niebo

wchodząc na nasz fanpage na facebooku


przejdź do przystanków