przystanek bliskość, przystanek centrum

perspektywa nieba w warszawie

tego nie mogliśmy przeoczyć.

11 kwietnia z silną reprezentacją przystanku pojechaliśmy na konferencję perspektywa nieba. mówcą był znany, chrześcijański ewangelista todd white. 

do warszawy dojechaliśmy w piątek wieczorem i zatrzymaliśmy się u naszych przyjaciół na ulicy króla maciusia, która jak się okazało była kilka kroków od hali konferencyjnej, w której odbywała się cała impreza. to była krótka noc.   

załapałem się na wygodny kącik na szafce pod oknem :) 

potem szybkie, królewskie śniadanie. 

i w drogę. podekscytowani. 

na dowód tego, że byliśmy w wa-wie architektura w obiektywie :) 

jest! to tu spędzimy kolejne 14 godzin...

grunt to dobre miejsce

:)

no to start. 2800 osób wstaje z miejsc i śpiewa! to była potęga. uwielbienie sięgało nieba. 

todd wyszedł w spodenkach i koszulce T. bez tytułu pastora, ewangelisty, biskupa... stanął jako todd white i w pierwszym bloku opowiedział poruszającą historię swojego nowonawrócenia. podkreślił ważność naszej relacji z Bogiem i ogromny wpływ jaki ma Jego słowo w naszym życiu. wszystko było niesamowicie chrystocentryczne i prawdziwe, bo na każdym kroku poparte świadectwami. 

nie sposób opisać tego co mówił. trzeba wysłuchać. mamy przeciek, że już niedługo cały materiał video będzie dostępny w sieci. 

był czas na przerwę i najzdrowsze jedzenie świata.

wszędzie można było spotkać ludzi z niebieskimi opaskami na nadgarstkach. w kolejce sami znajomi. taka mała inwazja na stolicę.

przez cały dłuuuugi dzień byliśmy zwarci i gotowi. niektóre bloki trwały ponad 2,5 godziny, ale w ogóle się tego nie odczuwało.  

było budująco, motywująco i ponad nasze oczekiwania. setki ludzi o wspólnych marzeniach i dążeniach - PODBIJEMY polskę mówiąc o Bożym Królestwie. 

radek