przystanek bliskość

planowanie nowego roku

zeszły rok był dla nas wspaniały. zrealizowaliśmy wiele projektów. brakło by akapitów na wymienianie :) np. powstała strona internetowa, mieliśmy też wiele świetnych koncertów na przystanku kultura oraz niezapomniany spektakl z anią samusionek, były także spotkania dla pań na przystanku kobiet, czy zajęcia z dziećmi na przystanku okruszki, no i oczywiście sobotnie uwielbienia na przystanku centrum. oprócz tego całe mnóstwo spotkań, dyskusji, organizacji i wspólnie spędzanego czasu :) było świetnie.

rok 2015 będzie jeszcze lepszy.

dlatego dzisiaj spotkaliśmy się na przystanku bliskość, aby wspólnie planować nowy rok 2015. to pierwsze spotkanie w tym temacie, kolejne już za tydzień w środę. jest tak wiele rzeczy, które chcemy robić, że nie sposób tego ogarnąć w jeden wieczór. 

zaczęliśmy od ewaluacji tego co było w zeszłym roku i tego co można zrobić lepiej / inaczej. za tydzień będziemy podsumowywać i planować konkretniej.

jest rewelacyjnie być w gronie takich wspaniałych i kreatywnych osób :) jak ktoś ma ochotę do nas dołączyć - zapraszamy za tydzień :) przystanek niebo współtworzymy przecież razem.