przystanek centrum

Bóg ciągle uzdrawia tak samo

tak wiele razy czytałem w Biblii, jak Jezus nauczał, uzdrawiał ludzi, czynił cuda i myślałem sobie – wow, jaki to inny świat od tego, w którym ja się poruszam. potem czytałem dzieje apostolskie i nie mogłem zrozumieć, w jaki sposób ludzie w tamtym okresie robili podobne rzeczy, jak Jezus. głosili Królestwo Boże, uzdrawiali chorych, wypędzali demony, wskrzeszali zmarłych. wokół nich działo się wiele spraw ponad naturalnych i niewyjaśnionych patrząc z tej ludzkiej, ziemskiej perspektywy. to było dla mnie zawsze takie nieosiągalne, nie dla mnie, czułem się niegodny i grzeszny, aby Bóg mógł mnie wyposażyć w takie dary Ducha. 
dziś jest inaczej. odkąd ja i moi przyjaciele postanowiliśmy otworzyć się na głos Ducha Świętego, od tej pory On wprowadza nas w inny świat, w inny wymiar. pokazuje nam na jakich zasadach działa Królestwo Boże. te zasady to bezwarunkowa Boża miłość, w której się zatapiamy i rozkoszujemy, oraz słuchanie głosu Ducha Świętego i Jego namaszczenie do podejmowania wyzwań, które do tej pory nie mieściły się w naszej głowie. kiedy odpowiadasz na Boże wezwanie i podejmujesz działania, które często są wbrew logice, wtedy Bóg pokazuje ci, że nie ma rzeczy niemożliwych, że dziś Bóg tak samo działa, jak dawniej, a świat którego do tej pory nie widzieliśmy i nie rozumieliśmy, teraz doświadczamy na własnej skórze. 
oto krótkie świadectwo uzdrowienia, jakie miało miejsce w minionym tygodniu. chcę tylko powiedzieć, że Bóg jest żywy, prawdziwy i dobry. On jest pełen łaski i bezgranicznej miłości. Jemu oddaję chwałę, bo On jest Królem Królów i Panem Panów. bez Niego nic nie znaczymy, a z Nim mamy wszystko. alleluja!

leszek